Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Endosushi 2023

2 marca, 2023 - 16:00 - 22:00

zł1

Slide 4500 {{meta:days}} PLN DNI POINTS {{meta:points}}

 Endosushi 2023

Jak co roku zapraszamy także Państwa na ENDOSUSHI, seminarium przedkongresowe Endomeeting 2023.

Podczas tej edycji przygotowaliśmy nie lada gratkę dla użytkowników i przyszłych adeptów pracy w powiększeniu.

Zaprezentujemy Państwu fizycznie kilkanaście wersji konfiguracji mikroskopu stomatologicznego, a o ich właściwościach, przydatności oraz ergonomii pracy opowie Doktor Krzysztof Gończowski. Możliwość doświadczenia empirycznego różnic konfiguracyjnych, przy opiniach i sugestiach prowadzących, będzie możliwa do późnych godzin wieczornych.

Równie atrakcyjnie zapowiada się prelekcja Jakuba Wiśniewskiego dotycząca fotografii stomatologicznej, w tym mikroskopowej wraz z elementami ergonomii. Każdy z Uczestników będzie miał możliwość własnoręcznie wykonać zdjęcie pod mikroskopem.

Całości dopełni wykład Macieja Ryngwelskiego dotyczący obturacji na gorąco, prezentujący dodatkowo kilka tricków nieszablonowego zastosowania urządzeń do obturacji – tu również będzie możliwość przetestowania.

Jak zwykle możecie Państwo liczyć na poczęstunek pysznego SUSHI w towarzystwie wina Choia.

 

Tradycyjnie seminarium ENDOSUSHI dedykowane jest dla uczestników konferencji ENDOMEETING. W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi pracy w powiększeniu od lekarzy innych specjalizacji, zainteresowanych udziałem w ENDOSUSHI prosimy o kontakt z organizatorem.
Wykładowcy

Jakub Wiśniewski

Maciej Ryngwelski

Krzysztof Gończowski

Najbliższy kurs
02.03.2023 ŁÓDŹ

Szczegóły

Data:
2 marca, 2023
Czas:
16:00 - 22:00
Koszt:
zł1

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Endosushi 02.03.2023
ENDOSUSHI dedykowane jest dla uczestników konferencji ENDOMEETING. W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi pracy w powiększeniu od lekarzy innych specjalizacji, którzy nie chcą brać udziału w konferencji, a są zainteresowani udziałem w ENDOSUSHI prosimy o kontakt z organizatorem.
1,00
Unlimited